Login Hasło
Tylko najświeższe wiadomości
Wiadomości » Częstochowa »

Kolarstwo. Martyna Klekot najlepsza we Mstowie

Ponad 360 kolarzy ścigało się w sobotę w Mstowie w X Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim, Pucharze Polski w kategorii orlik oraz Wyścigu Nadziei Olimpijskich. Z regionu najlepiej zaprezentowały się panie startujące w kategorii kobiety open. Wygrała Martyna Klekot z Tadpolu Kolejarza Jura, szóste miejsce zajęła jej klubowa koleżanka Monika Krawczyk.
- Martyna miała ostatnio trochę wolnego - relacjonuje trener Tadpolu Grzegorz Gronkiewicz. - Nabrała sił i nie miała sobie równych.

W gronie juniorek na szóstej pozycji finiszowała Magdalena Plich (Tadpol), a wśród młodziczek na czwartej Monika Salomon (Błękitni Koziegłowy). - Za tydzień mamy w planach start w Górskich Mistrzostwach Polski w Jeleniej Górze - mówi trener Błękitnych Andrzej Chmurzewski. - Start w Mstowie był dla moich zawodników jednym z etapów przygotowań do tej imprezy.

Źródło: Gazeta Wyborcza Częstochowa
Dodano: 23-08-2011 13:00