Login Hasło
Tylko najświeższe wiadomości
Wiadomości » Kielce »

W Chorzowie o lidera

Piłkarze Korony w środę w Chorzowie (godz. 13) dokończą brakujące 22 minuty spotkania 2. kolejki z Ruchem. Przed dwoma tygodniami przy stanie 1:1 mecz przerwano z powodu ulewy.
Podopieczni Włodzimierza Gąsiora - przy wsparciu zawodników z pierwszej drużyny - bardzo udanie rozpoczęli sezon. Wygrali wszystkie trzy spotkania. Jeśli kolejne trzy punkty dopiszą w Chorzowie, zasiądą na fotelu lidera Młodej Ekstraklasy. - To sprawa drugorzędna. Ważne, że zespół prezentuje się coraz lepiej, piłkarze stale podnoszą swoje umiejętności. Oczywiście dla uzyskanych wyników nie bez znaczenia było to, że dostaliśmy kilku seniorów. Łukasz Maliszewski, Łukasz Cichos czy Hernani podnieśli zdecydowanie poziom naszej gry - mówi trener Gąsior.

Z niebieskimi na takie wsparcie jego podopieczni raczej nie będą mogli liczyć. Korona przygotowuje się do sobotniego (godz. 13.30) meczu w Bielsku-Białej z Podbeskidziem. - Jest szansa dla innych, zabierzemy do Chorzowa m.in. kilku chłopaków z rocznika 1995. Ustaliliśmy z trenerem Ruchu, że po zakończeniu gry o punkty zagramy jeszcze godzinny sparing, aby nie stracić dnia treningowego - dodaje szkoleniowiec.

Źródło: Gazeta Wyborcza Kielce
Dodano: 24-08-2011 13:00