Login Hasło
Tylko najświeższe wiadomości
Wiadomości » Opole »

Niespodziewane zwycięstwo Ruchu i porażka MKS-u

Piłkarze ze Zdzieszowic pokonali w sobotę na własnym stadionie wicelidera rozgrywek Elanę Toruń 1:0. Niespodziewanie przegrał za to nasz drugi II-ligowiec MKS Kluczbork.
Przed tygodniem Elana gościła na Opolszczyźnie przy okazji meczu w Kluczborku, który przegrała 1:2. Druga wizyta w naszym regionie dla torunian także okazała się pechowa, bo tym razem ulegli Ruchowi 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 23. minucie Mateusz Bodzioch.

MKS niestety nie zdołał powtórzyć wyniku z ubiegłej soboty i tym musiał uznać wyższość beniaminka rozgrywek Calisi Kalisz. Jedynego gola meczu strzelił Bartosz Migawa w 70. minucie.

Źródło: Gazeta Wyborcza Opole
Dodano: 28-08-2011 14:00